All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ black lean pipe joint ] match 175 Products.
Chromed Pipe Joint System Metal Material Small Size Simple Assemble OEM
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Hight Quality 90 Angle Metal Joint Pipe Rack System Connectors For Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Colorful Lean Pipe Roller Track Hardware 4 Meters Length Cold Pressing / Rolling
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Colorful Lean Tube PE Coated Pipe 0.8 - 2.0mm Thinckness Connected With Joints
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
OD28mm Electrophoresis Black Lean Tube Connector And Joints For Lean Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR+PE Material
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Factory Supply HJ-17 SPHC Connector Joint For Lean Pipe / Flexible Pipe / Lean Tube
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
28mm Lean Pipe Black Electrophoresis Metal Joint For DY HJ-2 2.3mm Thickness
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
DY HJ-1 PIPE LINKAGE COMPONENT LEAN PIPE CONNECTOR JOINTS
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 130g |

