All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ anti corrosion pipe t joint ] match 111 Products.
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Aluminium Alloy Lean Tube T Slot Frame For Assembly Industrial Products
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
T - Slot Frame Lean Tube Aluminium Alloy 6005T6 2.3mm Thickness Anodizing Bar
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Premium 28mm Swivel Feet for Lean Pipes with Anti-Slip Rubber Pad for Industrial Applications
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
1.7mm Thickness 4000mm Length Anodizing Aluminium Round Pipe
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Surface Treatment: | Anodizing |
High Quality Adjustable Plastic Lean Pipe Leveling Feet for Rack System Fasteners Factory Price Steel Material
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Multi Color Plastic Coated Steel Tube Glossy Surface Round Shape For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

