All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ anti corrosion pipe t joint ] match 111 Products.
Chromed Pipe Joint System Metal Material Small Size Simple Assemble OEM
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
PE Coated Custom Lean Tube 28mm Diameter 2.0mm Thickness SPCC Steel Pipe
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Pipe Rack Lean Tube Connector Metal Material 2.0mm Thickness For Trolley
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Metal Material Pipe Fitting System , Pipe Fitting Joints For Roller Track
| Application: | Roller Track |
|---|---|
| Material: | Metal And PU |
| Advantage: | Longtime Use |
Cold Rolled Steel Lean Tube Anti Static Glossy Surface Custom Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
General Frame Bar Anodizing Aluminium Profile Pipe Industrial Diameter 43mm
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Anodizing Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar For Assembling Workbench
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Factory sell Anodized Aluminum Tube Large diameter Pipe thinckness2.0mm length4000mm Aluminum 6063-T5
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
Anodic Oxidation Aluminium Alloy Pipe Diameter 43mm T-slot Aluminium tube 6063 - T5
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
6005T6 Profile Aluminium Alloy Tube / Anodized Aluminium Pipe 2.3mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |

