All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum workbench rack lean pipe ] match 103 Products.
DY28-03A Industrial Aluminium Silver Alloy Pipe OD 28mm Workbench Rack Lean Tube
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-21 Days |
| Temper: | T3-T8 |
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Anti-static workbench Easy Assembly lean pipe tube for Factory product assembly
| Feature: | Esd Protection |
|---|---|
| Use: | Industrial |
| Place Of Origin: | China |
Aluminum Lean Pipe Karakuri Kaizen Storage Rack DY28-06A Duplex General Aluminum
| Name: | Aluminum Blocking Edge |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Plastic Joint Lean Pipe High Quality for pipe system Factory Workbench
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Model Number: | HJ-5 |
| Brand Name: | DIYA |
DYJ28-A01 Outer Straight Lean Pipe Joint Connector Aluminium Alloy
| Product Name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Product Name: | Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Material: | 6065T6 |
| Color: | Silver |
Parallel Workbench Aluminum Pipe Connector For Aluminium Lean Pipe
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 400g/m |
DYJ43-B01 Manufacturer Direct Internal Connection Aluminum Lean Pipe Workbench Aluminum Pipe Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

