All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum workbench rack lean pipe ] match 103 Products.
30*30E Aluminium Profile Extrusion Profiles T Slot For Workbench
| Head Code: | Square |
|---|---|
| Connection: | Female And Male |
| Application: | Industrial |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Lean Pipes Aluminium Work Bench Anti Static For Industrial Workshop
| Name: | Aluminium Profile Work Table And Equipment |
|---|---|
| Function: | Test And Assembly Table |
| Material: | Aluminium Profile And Lean Pipe |
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
28mm Stainless Steel Lean Tube for Workbench Pipe Worktable
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
2.0mm Thickness Diameter 28mm Lean Tube For Flexible Assembly Worktable
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
European Standard Aluminium Profile 4040 8020 3030 2040 V Slot Aluminum Profile
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Aluminium Alloy Acd 12 Lean Tube Connector Piece Sandblasting Surface Finish
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
OD28mm Lean Aluminum Pipe Connector Parallel Holder Sand Blasting
| Type: | Parallel Holder |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

