All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum workbench rack lean pipe ] match 103 Products.
Lightweight Lean Tube Connector Sand Blasting Surface For Warehouse Production
| Type: | General Connector Doubel |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DYJ19-A06 Workbench Tube Connector Aluminum Lean Profile Corner Joint 90 Degree Conduit Cross Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ19-A07 Adjustable OD19mm Lean Tube Joint 180 Degree Flexible Connector for Workbench Assembly System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Anodizing Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar For Assembling Workbench
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Outer Type Aluminum Pipe Connector Multi Connector DYJ-A01
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Technics: | Casting, Forged |
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Trolley Lean Tube Connector / Metal Pipe Joints Lightweight Shot Blasting Surface
| Type: | Connector Outer Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
33g TW Lean Aluminium Pipe Fittings Cross Connection
| Type: | CROSS CONNECTOR |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

