All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum lean production pipe ] match 532 Products.
43mm 6063-T5 Aluminum Lean Pipe with Sandblasting Matte Surface and 4m Length for Industrial Applications
| Name: | DY43-01A General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
28mm Hydraulic Damper DYE28-26 Corrosion-Resistant Aluminum Lean Pipe Accessories for Easy Installation in Karakuri Systems
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Aluminum Lean Tube Connector For Connecting 28mm Tube Oxidation Blasting
| Type: | Connector Outer Type 45° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Metal Pipe Joints Lean Tube Pipe Connector Fitting For 28mm
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Round |
HJ-22 High Quality Steel Metal Tube Connector Fitting Box Packed for Lean System Pipes
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
33g TW Lean Aluminium Pipe Fittings Cross Connection
| Type: | CROSS CONNECTOR |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Profile Tube 28mm 43mm Aluminum Alloy Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
DY Aluminum Alloy Lean Pipe For Industrial
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 750g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| Name: | DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 580g/m |

