All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum frame support connector ] match 47 Products.
DYP43-12 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
4040 Aluminum Extrusion 4080 T Slot Industrial Aluminium Profile Framing Systems
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
6063-T5 Aluminum Alloy Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and T-shaped Frame for Heavy Duty Workbench
| Name: | DY43-02A T-shaped Frame Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
European Standard Aluminium Profile 4040 8020 3030 2040 V Slot Aluminum Profile
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DY19-01A General Frame Aluminum Structural Pipe Aluminium Lean Pipes For Workbench
| Name: | General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DYJ28-A01 Outer Straight Lean Pipe Joint Connector Aluminium Alloy
| Product Name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
43mm 6063-T5 Aluminum Lean Pipe with Sandblasting Matte Surface and 4m Length for Industrial Applications
| Name: | DY43-01A General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
90° Cross Joint DYJ28-A06 Adc12 Lean Pipe Connector Sandblasting Lean Tube Joints
| Product Name: | 90° Cross Joint Aluminium Alloy Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
19mm Thin Aluminum Alloy Lean Pipe DY19-01A Karakuri Aluminium Lean Tube Kaizen Rack
| Name: | DY19-01A General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |

