All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum frame support connector ] match 47 Products.
DY28-02A T-shape Aluminum Pipe Alloy Lean Pipe 6063 Material for Positioning and Mounting Bottom Casters
| Name: | DY28-02A T-shaped Frame Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
4040 4080 T8 Aluminum Extrusion Framing Systems T Slot Industrial
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DY28-06A General Frame Double Aluminium Lean Pipes
| Name: | Double General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 875g/m |
4080 Aluminium T Slot Frame Profile Extrusion 4040 Aluminium V Slot Frame Profile Extrusion
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Aluminum Angle Bar/panel Frame/industrial Extruded Aluminum Profile
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
4040 T6 Aluminum Extrusion Profiles For Workbench
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DY28-07A 1.2 General frame 6065-T5 aluminium lean pipes for workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Platen Fixing Buckle T3 Aluminium Profile 4080 For Fixing Table Panel
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

