All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum alloy pipe rack system ] match 310 Products.
Outer Type Aluminum Pipe Connector Multi Connector DYJ-A01
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Technics: | Casting, Forged |
PE Coated FIFO Storage Shelf Yellow Lean Pipe Heavy Duty Pallet Roller Racking
| Color: | Yellow |
|---|---|
| Diameter: | 28mm |
| Material: | Lean Pipe , Roller Track |
Metal Galvinized Roller Track Hardware Joints Yellow Color For Pipe Rack System
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Quality Certified Fastener Karakuri Pipe Rack OD28 Aluminum Tube Profile Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Name: | DY28-02B Aluminum Pipe With T-shaped Combination |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
DY19-02A OD 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe for Lean Racking System Production Line Karakuri
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ19-A10 Aluminium Pipe Joint Lean Pipe Parallel 19mm Connector Rack System Industrial Connector Accessories
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| Name: | DY28-02A T-shaped Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A 6063 Industrial Alloy Lean Tube for Karakuri System
| Name: | Double Side Aluminum Pipe DY28-05A |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |

