All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum alloy pipe rack system ] match 310 Products.
40x40 European Standard Silver 4040 Anodize Extrusion Aluminium Alloy Profile
| Head Code: | Square |
|---|---|
| Connection: | Female And Male |
| Application: | Industrial |
45*90 Custom Metal Shared Industrial Aluminium Alloy Aluminum Extrusion Profile
| Head Code: | Square |
|---|---|
| Connection: | Female And Male |
| Application: | Industrial |
40*40GF Extruded Aluminum Profile Industrial square Tube Aluminum Alloy Profile Sandblasted Electrophoretic Profile
| Head Code: | Square |
|---|---|
| Connection: | Female And Male |
| Application: | Industrial |
Anodizing Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminum Frame
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Double Side 45 Degree OD28mm ISO Aluminum Pipe Connector
| Type: | Multi Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
180° Od 28mm Thickness 1.7mm Aluminum Pipe Connector
| Type: | Free Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
OD28mm Lean Aluminum Pipe Connector Parallel Holder Sand Blasting
| Type: | Parallel Holder |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Precision Oxidation Blasting Aluminum Pipe Connector Piece
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Outer Type 45° Connecting OD 28MM Aluminum Pipe Connector
| Type: | Connector Outer Type 45° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sandblasting |

