All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum alloy karakuri pipe ] match 47 Products.
DY Aluminum Alloy Lean Pipe For Industrial
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminum Alloy Lean Pipe System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
6063-T5 Aluminum Alloy Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and T-shaped Frame for Heavy Duty Workbench
| Name: | DY43-02A T-shaped Frame Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| Name: | DY28-02A T-shaped Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 650g/m |
6063-T5 Aluminum Alloy Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Karakuri Kaizen Storage Rack
| Name: | Integrated Card Slot Wire Rod |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
19mm Thin Aluminum Alloy Lean Pipe DY19-01A Karakuri Aluminium Lean Tube Kaizen Rack
| Name: | DY19-01A General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 750g/m |
Quality Certified Fastener Karakuri Pipe Rack D28 Aluminum Tube Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
DY28-02A T-shape Aluminum Pipe Alloy Lean Pipe 6063 Material for Positioning and Mounting Bottom Casters
| Name: | DY28-02A T-shaped Frame Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |

