All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ round lean tube ] match 341 Products.
Cold Rolled Coated Lean Tube 4M Standard Length For Lean Rack / Workstation
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
Round Lean Anti Static Pipe Stable Structure Easy Installation For Handling Equipment
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Cold Rolled 28mm Diameter Coated Pe Lean Tube Structural Pipe For Workshop Assembly
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
28 Mm Round Shape Metal Lean Tube Silver Color For Industry 4M /6M Length
| Color: | Metal Color |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Sus201/304 |
| Diameter: | 28mm |
Tote Cart Lean Tube Cold Rolled Stainless Steel PE Coated For Logistic
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
HJ-14 Chroming Plating Round Metal Pipe Joints/connectors/tube Connector 3 Way for Lean Pipe System Assembly Line
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
3inch Lean tube casters expansion universal wheel compound wire rod round tube rod brake wheel
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
DY-04 Big Rubber Foot For Lean Pipe Tubes
| Material: | Rubber+metal |
|---|---|
| Peoduct Name: | Big Rubber Foot |
| Application: | Industry |

