All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ round lean pipe ] match 400 Products.
DY28-01A Aluminium Anti Static Pipe Round Profile With Simple Assembly
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
High Quality Lean Tube Steel Lean Pipes With Good Price
| Material: | Steel |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
SUS Aluminium Lean Tube DY28-05A Industrial Round Profile OD 28mm Grit Blast Surface
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
Tote Cart Lean Tube Cold Rolled Stainless Steel PE Coated For Logistic
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
PE Coated Colorful Lean Tube Anti - Rust 2.0mm Thickness For Tote Cart
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Easy Assemble Esd Tube and Plastic Coated Steel Pipe Long Service Life
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
DY28-03A Industrial Aluminium Silver Alloy Pipe OD 28mm Workbench Rack Lean Tube
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-21 Days |
| Temper: | T3-T8 |
OD28mm Diameter Round Metal Tube Joints / Chromed Plated Metal Pipe Joints
| Product Name: | Chromed Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Surface Treatment: | Chromeplate |
| Material: | Steel |
Colorful Coated Lean Tube Anti Static Customer Size For Workshop Table
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

