All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ pipe connector ] match 535 Products.
HJ-21 Hot Sale High Quality 110 Degree Black Metal Joint and Pipe Connector for OD 28 mm Lean/Coated Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
DYJ28-B15 Sandblasting Metal Pipe Connectors / Aluminium Alloy ADC12 Pipe Rack Joint
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Hight Quality Metal Joint Pipe Fittings Pipe Connectors for 28mm Factory Pipe System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Reducing |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
DYJ28-A15 Outer Type Aluminum Pipe Connector Forged Lean Tube Joint
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Model Number: | DYJ-A15 |
| Connection: | Welding |
DYJ28-A01 Multi Joints Outer Type Sandblasting Metal Pipe Joints
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Electrophoresis Black Metal Pipe Connectors , Female Pipe Joint System
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
HJ-1 Black Electroplating Silver Chrome Plating Lean Pipe Joint Connector Fitting
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
DYJ28-A01 New Generation Industrial Profile Lean Pipe Connector Applied In Workshop And Factory
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Product Name: | Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Material: | 6065T6 |
| Color: | Silver |
Aiti Static Iron Metal Pipe Joint System Between Caster And Lean Pipe
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |

