All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ oem lean pipe ] match 319 Products.
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Lean Pipe Tote Cart Metal Material Spray Coating Anti - Rust ISO9001 Certification
| Construction: | Colorful Lean Pipe |
|---|---|
| Application: | Tote Cart And Turn Over Trolley |
| Hand Pushed: | In Workshop For Tool Parts |
PE Lean Pipe Recycling Tote Cart Turnover Trolley Cold Welded Glossy Surface For Workshop
| Construction: | Colorful Lean Pipe |
|---|---|
| Application: | Tote Cart And Turn Over Trolley |
| Hand Pushed: | In Workshop For Tool Parts |
Anti - Rust Chome Steel Pipe Joints , Female Pipe Connector Robust Design
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Lean Pipe Tote Cart Turnover Trolley Glossy Surface Corrosion Resistance
| Construction: | Colorful Lean Pipe |
|---|---|
| Application: | Tote Cart And Turn Over Trolley |
| Hand Pushed: | In Workshop For Tool Parts |
Hand Tool Push Cart Lean Pipe Assembly With Antistatic Pasting Panel
| Material: | Lean Pipe |
|---|---|
| Diameter Of Pipe: | 28mm |
| Thinckness Of Pipe: | 0.8mm-2.0mm |
28mm PE Abs Coated Lean Tube For Rack System
| Length: | 4000MM |
|---|---|
| Keyword: | Lean Pipe |
| Material: | PE/ABS Coated Steel Lean Pipe |
Colorful Coated Lean Tube Anti Static Customer Size For Workshop Table
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Rust - Proof Pvc Pipe Base Stand Black Color For Lean Management Table
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Plastic Coated Lean Stainless Steel Pipe Anti Corrossion 28mm
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

