All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal storage pallets ] match 38 Products.
Aluminium Turn Over Hand Pull Cart Steel Platform For Warehouse
| Construction: | Aluminium Profile |
|---|---|
| Application: | Tote Cart And Turn Over Trolley |
| Hand Pushed: | In Workshop For Tool Parts |
Rust - Proof Pvc Pipe Base Stand Black Color For Lean Management Table
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Hand Tool Push Cart Lean Pipe Assembly With Antistatic Pasting Panel
| Material: | Lean Pipe |
|---|---|
| Diameter Of Pipe: | 28mm |
| Thinckness Of Pipe: | 0.8mm-2.0mm |
Anti Static Industrial Caster Wheels Plunger Rod 3 Inch
| Castors: | Polyurethane Flat Universal Castors |
|---|---|
| Intergral Base: | For Casters |
| Application: | Moveing Equipment |
Plastic Coated Lean Stainless Steel Pipe Anti Corrossion 28mm
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
28mm Diameters Cold Rolled Lean Tube For Logistic Racking System
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Outer Type Aluminum Pipe Connector Multi Connector DYJ-A01
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Technics: | Casting, Forged |

