All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal pipe joints ] match 196 Products.
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Bright Coated Chrome Lean Tube Connector Corrosion Resistance Robust Design
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Stainless Steel cold rolled steel tube Industrial Equipment Materials For ESD Workbench
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Multi Color Plastic Coated Steel Tube Glossy Surface Round Shape For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Professional Plastic Coated Steel Tube Anti Corrosion Beautiful Apparence
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Hand Tool Push Cart Lean Pipe Assembly With Antistatic Pasting Panel
| Material: | Lean Pipe |
|---|---|
| Diameter Of Pipe: | 28mm |
| Thinckness Of Pipe: | 0.8mm-2.0mm |
310 304 Stainless Steel Welded Seamless Lean Tube 28mm Diameter Round Section
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Heavy Duty Industrial Handpush Tote Cart White Lean Pipe Trolley
| Certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Usage: | Workshop ,logistic |
| Diameter Of Pipe: | 28mm |
Flexible Lean Tube Connector Coated Metal Joint Lean Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Hexagon |
| Warranty: | 1 Year |
Customization Lean Tube Connector 45 Degree Angle Metal Joint Fittings for Pipe System HJ-7
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Connection: | Female |

