All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube pipe rack systems ] match 449 Products.
OD28mm Lean Aluminum Pipe Connector Parallel Holder Sand Blasting
| Type: | Parallel Holder |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
28mm Lean Tube Fitting Shelf Pipe Rack Joint Switching Free 90 Degree
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Hexagon |
| Place Of Origin: | Ningbo,China |
Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Product Name: | Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Material: | 6065T6 |
| Color: | Silver |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 750g/m |
HJ-8 Lean Tube Joint For 28mm Pipe Fitting System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Brand Name: | DIya |
33g TW Lean Aluminium Pipe Fittings Cross Connection
| Type: | CROSS CONNECTOR |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Lightweight Lean Tube Connector Sand Blasting Surface For Warehouse Production
| Type: | General Connector Doubel |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Seamless 28mm Lean Tube With PE / ABS Coated
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Versatile Lean Pipe Joint Systems for Flexible Material Management in Industrial Facilities
| Brand Name: | DY |
|---|---|
| Model Number: | HJ-1 |
| Installation Method: | Screw + Nut |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |

