All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube pipe rack systems ] match 557 Products.
DYJ28-A13 Aluminum Lean Pipe Joint Double Hole Function Accessories Manufacturers Direct Sales Range Complete
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Name: | DY28-04A Single Side Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 590g/m |
28mm Corrosion-Resistant Aluminum Pipe Joint with Easy Installation for Industrial Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
28mm Size Aluminum Pipe Connector with Female and Male Connection for Industrial Application
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Multi Color Plastic Coated Steel Tube Glossy Surface Round Shape For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Professional Plastic Coated Steel Tube Anti Corrosion Beautiful Apparence
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Hot Sell Metal Joint Pipe Connector Coated Lean Pipe Fitting
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Brand Name: | DIYA |
| Model Number: | HJ-12 |
Aluminium Joint Parallel Connector for Aluminium Lean Pipe Od 28mm
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Parallel Holder OD28mm Aluminum Lean Pipe Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |

