All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube pipe rack systems ] match 557 Products.
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Strengthen Lean Tube Bar Extrusion Pipe With Aluminium Material 4000mm Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
310 304 Stainless Steel Welded Seamless Lean Tube 28mm Diameter Round Section
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
High Quality Sturdy Construction Pipe Rack Lean Tube Metal Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Lean Tube Fitting Connector For Cruciform Structure Of 28mm Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
DIYA Assemble Lean Tube ABS / PE Coated For Heavy Duty Rack Work Bench Trolley Cart
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Pipe Fittings Tube Connector Metal Joint For Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Connection: | Female |

