All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean round steel tubing ] match 172 Products.
SUS201/ SUS304 Lean Pipe Stainless Steel Lean Tube For Workbench
| Material: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Worshop Rack Lean Tube Round Shape 28mm Diameter ISO9001 Certification
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
OD28mm Diameter Round Metal Tube Joints / Chromed Plated Metal Pipe Joints
| Product Name: | Chromed Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Surface Treatment: | Chromeplate |
| Material: | Steel |
Black Steel Flexible Lean Tube PE Coated OD 28mm With ISO9001 Standard
| Material: | PE+SPCC-HR |
|---|---|
| Product Name: | Pe Coated Flexible Kaizen Tube Steel Lean Pipe |
| Color: | Black |
Cold Rolled Coated Lean Tube 4M Standard Length For Lean Rack / Workstation
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
Colorful Coated Lean Tube Anti Static Customized Size For Workshop Table
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Metal Pipe Connectors Structural Pipe Connector For Lean Tube
| Weight (KG): | 0.1 |
|---|---|
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
| Machinery Test Report: | Provided |
DY-02 Endcap of stainless steel Lean Pipe Tubes
| Material: | Plastic(PP) |
|---|---|
| Peoduct Name: | Endcap Of Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Industrial Cold Rolled Steel Pipe Diameter 28mm Bar With Bearing Grider
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Industrial PE Coated Lean Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness ISO9001
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |

