All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean product main structure tubes ] match 38 Products.
Rust Proof Plastic Coated Steel Tube Round Shape Flexible Structure For Office Table
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Rust - Proof Pvc Pipe Base Stand Black Color For Lean Management Table
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Wear - Resisting Metal Pipe Base Color Bright For Lean Pipe Warehouse Shelves
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Anodized Sandblasted Inclined Aluminum Alloy Pipe 530g - 1200g Weight Easy Design
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Industrial Cold Rolled Steel Pipe Diameter 28mm Bar With Bearing Grider
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Blue PE Coated Cold Rolled Steel Pipe Standard Length 4000mm For Pipe System
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Customized Outer Diameter 28mm Buffing Colored Pipe
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Anti Corrossion Plastic Coated Pipe , Thick Wall PE Steel Pipe For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

