All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean pipe joint rack ] match 362 Products.
28mm T Shaped Double Port Lean Tube Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Reducing |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
Heavy Duty Industrial Handpush Tote Cart White Lean Pipe Trolley
| Certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Usage: | Workshop ,logistic |
| Diameter Of Pipe: | 28mm |
ISO9001 1.7mm GB Standard Aluminum Alloy Pipe For Roller Systerm
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
1.7mm Thickness 4000mm Length Anodizing Aluminium Round Pipe
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Surface Treatment: | Anodizing |
High Quality Sturdy Construction Pipe Rack Lean Tube Metal Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Hight Quality Galvanized Steel Joint Pipe Fittings HJ- 2 For Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
43mm Aluminium Alloy Sandblasting Lean Tube Connector
| Type: | Multi Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Anti Static Lean Tube Connector Cold Welded 2.0mm Wall Thick For Assemble Line
| Metal Pipe Joints: | Joints And Connectors Anti Static Anti Rust |
|---|---|
| Name: | Lean Tube Connector |
| Wall Thick: | 0.8-2.0mm |
Sand Blasting Lean Aluminum Pipe Connector For Assembly Pipe Rack System
| Type: | Multi Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Pipe Fittings Tube Connector Metal Joint For Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Connection: | Female |

