All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean pipe joint rack ] match 387 Products.
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Anodizing Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar For Assembling Workbench
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
28MM Diameter Lean Tube Aluminium Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
Strengthen Lean Tube Bar Extrusion Pipe With Aluminium Material 4000mm Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
Hight Quality 90 Angle Metal Joint Pipe Rack System Connectors For Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
HJ-13 Clamp Joint for Modular Structure Coated Pipe Fitting Metal Connector for 28mm Lean Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR+PE Material
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
HJ-21 Hot Sale High Quality 110 Degree Black Metal Joint and Pipe Connector for OD 28 mm Lean/Coated Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Colorful Lean Pipe Roller Track Hardware 4 Meters Length Cold Pressing / Rolling
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

