All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ industrialization warehouse aluminium round pipe ] match 14 Products.
Industrialization Warehouse T4 Aluminium Round Pipe 28mm
| Product Name: | New Industrialization Aluminum Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Surface Treatment: | Oxidation |
| Material: | Aluminum Alloy |
Extruded Aluminum Tube Diameter 43mm Anodized For Automation Equipment
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
Industrial Cold Rolled Steel Pipe Diameter 28mm Bar With Bearing Grider
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Industrial PE Coated Lean Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness ISO9001
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Factory sell Anodized Aluminum Tube Large diameter Pipe thinckness2.0mm length4000mm Aluminum 6063-T5
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
Aluminium Turn Over Hand Pull Cart Steel Platform For Warehouse
| Construction: | Aluminium Profile |
|---|---|
| Application: | Tote Cart And Turn Over Trolley |
| Hand Pushed: | In Workshop For Tool Parts |
Colorful Plastic Coated Steel Tube Lightweight Round Shape For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
ABS Coated Lean Tube With OD 28MM Galvazined Steel Tube For Industry
| Material: | Q195 Galvanized Steel |
|---|---|
| Surface: | ABS Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Colorful Lean Tube PE Coated Diameter 28mm Bar For Industry ISO 9001 Listed
| Product Name: | Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Steel Q195 |
| Surface: | PE Coated |
Anodized Sandblasted Inclined Aluminum Alloy Pipe 530g - 1200g Weight Easy Design
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |

