All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ industrial lean tube joint ] match 294 Products.
Trolley Lean Tube Connector / Metal Pipe Joints Lightweight Shot Blasting Surface
| Type: | Connector Outer Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Small Inner Type 90° Aluminium Alloy ADC12 Lean Tube Connector For Pipe System
| Type: | Connector Inner Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
43mm Aluminium Alloy Sandblasting Lean Tube Connector
| Type: | Multi Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Aluminum Lean Tube Connector For Connecting 28mm Tube Oxidation Blasting
| Type: | Connector Outer Type 45° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Multi Joints Outer Type DYJ28-A01 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Good Quality Black Double Metal Joint for Lean Pipe Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Brand Name: | DIya |
Round Lean Pipe Connector Electrophoresis Crossover
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
DYJ28-B01D Aluminum Lean Pipe Inner Rotate Type Tube Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

