All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ high quality lean tube steel pipes ] match 170 Products.
Cold Rolled Steel Lean Tube Anti Static Glossy Surface Custom Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Lean Pipe Lock for OD 28 mm Lean/Coated Pipe
| Material: | Steel |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Lean Pipe Lock |
Anti Static Metal Lean Tube Connector Cold Welded ISO9001 Certification
| Metal Pipe Joints: | Joints And Connectors Anti Static Anti Rust |
|---|---|
| Certification: | ISO9001 |
| Procession: | Cold Welded |
Adjustable Joint Connector Lower Caster Wheel Fitting Rigid Swivel Caster Wheel Accessory for Trolleys Pipe Fittings
| Material: | Steel |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Caster |
Heavy Duty Cold-Rolled Steel Caster Flag Wheel Base for Pipe Rack System and Handcart Caster Wheel
| Material: | Steel |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Caster |
Colorful Plastic Coated Steel Tube Lightweight Round Shape For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Static Plastic Coated Steel Tube Robust Design 2.0mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Anti Static Plastic Coated Steel Tube Round Shape Stable Structure For Assembly Line
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Customized ESD ABS Coated Pipes Plastic Coated Steel Lean Pipe / Tube For Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |

