All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ high quality industrial aluminum profile ] match 151 Products.
DY11 Industrial OD 28mm Cylindrical Profile Aluminium Lean pipe /Tube for Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Thickness: | 1.7mm |
General Frame Bar Anodizing Aluminium Profile Pipe Industrial Diameter 43mm
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Factory sell Anodized Aluminum Tube Large diameter Pipe thinckness2.0mm length4000mm Aluminum 6063-T5
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
6005T6 Profile Aluminium Alloy Tube / Anodized Aluminium Pipe 2.3mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Strong Hardness Impact Resistance Wear Resistance Lean Tube Splitter Pipe Connector for Industrial Applications
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Lean Pipe Splitter |
Building Structures 2020 Alum Extrusion Shapes 4 Slots V Slot
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DYJ28-A08 Parallel Extension Joint Sandblasting Metal Pipe Joints
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Warehouse Sliding Shelf Rack Flow Rail Plastic Wheels Roller Track Conveyor Load Capacity 50kg
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2023 |
| Condition: | New |

