All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipes lean pipe ] match 592 Products.
Sandblasting Metal Pipe Joints ADC12 Pipe Connectors Aluminum Tube Fittings
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Stable Structure Plastic Coated Steel Tube 28mm Diameter ISO9001 Certification
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Static Plastic Coated Steel Tube Robust Design 2.0mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Anti Static Plastic Coated Steel Tube Round Shape Stable Structure For Assembly Line
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Structural ESD Tube Stable Structure , Wear - Resisting Cold Rolled Steel Tube
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Blue / White Color Plastic Coated Steel Tube Beautiful Apparence For Storage Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Industrial Workshop Automated Production Line Aluminium Profile Work Table
| Name: | Aluminium Profile Work Table And Equipment |
|---|---|
| Function: | Test And Assembly Table |
| Material: | Aluminium Profile And Lean Pipe |
PE Surface Plastic Coated Steel Tube Recycling Red Color 4 Meter Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
DYJ28-A07B Supplier Aluminum Tube Connector External Type 90 ° External Joint Lean Tube Connector Fastener
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

