All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipes lean pipe ] match 592 Products.
Round Polyethylene Coated Steel Pipe Stainless Steel 4m Length Structure Pipe
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Outer Diameter: | 27.8 Mm |
| Application: | Structure Pipe |
Parallel Workbench Aluminum Pipe Connector For Aluminium Lean Pipe
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Round Lean Anti Static Pipe Stable Structure Easy Installation For Handling Equipment
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Anodizing Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar For Assembling Workbench
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
28 Mm Round Shape Metal Lean Tube Silver Color For Industry 4M /6M Length
| Color: | Metal Color |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Sus201/304 |
| Diameter: | 28mm |
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
28MM Diameter Lean Tube Aluminium Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
Strengthen Lean Tube Bar Extrusion Pipe With Aluminium Material 4000mm Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |

