All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe lean tube connector ] match 328 Products.
Recycling Lean Tube Connector Black Color Glossy Surface Robust Design
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Fasten Style Lean Tube Connector Corrosion Resistance For Storage Shelves
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
High Precision Lean Tube Connector With Electrophoresis Surface Treatment
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
High Performance Lean Tube Connector With Electrophoretic Surface Treatment
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Corrosion Resistance Lean Tube Connector Pipe Joint System Fasten Style
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
28mm Diameters Cold Rolled Lean Tube For Logistic Racking System
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
HJ-1 Black Electroplating Silver Chrome Plating Lean Pipe Joint Connector Fitting
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
HJ-4 Strong Structure Metal Tube Joints For 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Name: | DY28-02B Aluminum Pipe With T-shaped Combination |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Metal Pipe Joints Lean Tube Pipe Connector Fitting For 28mm
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Round |

