All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ dy43 01a aluminum lean pipe ] match 7 Products.
Aluminum Lean Pipe DY43-01A Tube For Warehouse Trolley Cart
| Packaging Details: | 10pcs are bundled together in one piece with woven bag, and the two ends are wrapped with film protection. |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-18 work days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
DY43-01A Third Generation 43mm OD Aluminum Lean Pipe for Cutting & Welding in Workshops & Factories
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Industrial Aluminium Profile Lean Tube For Workshop DY43-01A OD 28MM
| Product Name: | Base Aluminum Alloy Wire Bar |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Usage: | Pipe Quick Easy Pipe Repair Clamp |
Cylindrical Profile Aluminium Alloy Lean Tube DY43-01A OD 43mm For Workshop
| Length: | 4m |
|---|---|
| Outer Diamete: | 43mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
Cylindrical Profile Aluminium Alloy Tube OD 43mm / Warehouse Shelving Lean Pipe
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Surface: | Sandblasting |
| Application: | Racking System For Storage |
Anodizing Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar For Assembling Workbench
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
1

