All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum lean pipe for shelving ] match 61 Products.
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Profile Tube 28mm 43mm Aluminum Alloy Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
ISO9001 1.7mm GB Standard Aluminum Alloy Pipe For Roller Systerm
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Flexible Coated Steel Lean Tube Pipe For Assemble Workshop Storage Shelves
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Workshop anti-static trolley lean pipe composite tube shelves assembly cart
| Use: | Industrial |
|---|---|
| Material: | Lean Pipe |
| Wheel: | Four-wheel |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Shelving
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report: | Provided |
| Marketing Type: | New Product 2024 |
Q195 Galvanized Steel ABS Coated Lean Pipe Colorful For Pipe System
| Material: | Q195 Galvanized Steel |
|---|---|
| Surface: | ABS Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector For Connecting Ground
| Model Number: | HJ-17 |
|---|---|
| Technics: | Casting |
| Shape: | Equal |
28mm Roller Track Hardware Sliding Lean Pipe Clamp Joints Device
| Brand Name: | DIYA |
|---|---|
| Product Name: | Wholesale Aluminum Alloy Frame Roller Track With Plastic Roller Wheel |
| Wheel Color: | Black White And Yellow |
Cylindrical Profile Aluminium Alloy Tube OD 43mm / Warehouse Shelving Lean Pipe
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Surface: | Sandblasting |
| Application: | Racking System For Storage |

