All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum lean pipe for shelving ] match 63 Products.
Cold Rolled PE Plastic Coated 1.5mm Round Aluminum Pipe GB/T 9711.2-1999
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Colorful Plastic Coated Steel Tube Lightweight Round Shape For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Blue / White Color Plastic Coated Steel Tube Beautiful Apparence For Storage Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
corrossion resistance pe coated steel pipe , anti static tubing round shape
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Corrossion Plastic Coated Pipe , Thick Wall PE Steel Pipe For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Plastic Coated Lean Stainless Steel Pipe Anti Corrossion 28mm
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Lean Tube Anti Corrossion Custom Color Beautiful Appearance
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Design for Shelf Aluminum Profile Customized Silver Oem Surface Series Finish Temper Flat Color Square Mill
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Iron Metal Right Angle Lean Tube Connector HJ-6 For Production Line System 2.3mm
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
HJ-4 Electrophoresis 180 Degree Joint Both Ends For Lean Tube Connection
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |

