All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum workbench lean pipe ] match 148 Products.
Assembly Coated Lean Pipe Aluminium Profile Workbench For Workshop
| Product Name: | Aluminium Profile Work Table And Equipment |
|---|---|
| Function: | Test And Assembly Table |
| Material: | Aluminium Profile |
Aluminium Alloy Round Flexible Pipes Aluminium Lean Pipe For Workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Seamless / Welded Stainless Steel Lean Pipe 28mm For Workbench
| Type: | Seamless/welded |
|---|---|
| Tolerance: | ±1% |
| Grade: | 600 Series |
DYJ19-A01 Outer Straight Connector For Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
High-quality 28mm Stainless Steel Lean Pipe for Workbench and Lean Tube for Worktable
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
DYJ28-A01 Outer Straight Lean Pipe Joint Connector Aluminium Alloy
| Product Name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Product Name: | Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Material: | 6065T6 |
| Color: | Silver |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 400g/m |
DYJ43-B01 Manufacturer Direct Internal Connection Aluminum Lean Pipe Workbench Aluminum Pipe Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

