All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum connector lean tube ] match 298 Products.
73g Precision Lean Aluminum Pipe Connector Joint For Pipe System
| Type: | Parallel Holder |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Anodized Sandblasted Inclined Aluminum Alloy Pipe 530g - 1200g Weight Easy Design
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Industrial PE Coated Lean Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness ISO9001
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
DYJ28-A01 Multi Joints Outer Type Sandblasting Metal Pipe Joints
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Aluminum Profile Workbench Aluminum Square Tube Material Aluminum Alloy Processing Mold Opening
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Aluminum Profile 6063 Fish Tank Frame Tube Groove Column Profile
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand BlastingUsage |
6063-t5 Aluminum Wall Angle Square Round I Shape Aluminum Rail Wood Grain Custom Extrusion Aluminum Profile
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Colorful Plastic Coated Steel Tube Lightweight Round Shape For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Blue / White Color Plastic Coated Steel Tube Beautiful Apparence For Storage Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

