All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum connector lean tube ] match 298 Products.
High Quality Aluminium Pipe Connector For Lean Pipe Tube
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-B15 Hight Quality 90 Degree Inner Type Aluminum Tube Connector for Lean System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
DYJ19-A01 Outer Straight Connector For Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Cold Rolled PE Coated Lean Tube 0.8 - 2.0mm Thickness Q195 Steel Material
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Multi Joints Outer Type DYJ28-A01 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Recycling Metal Tube Connectors Puller , 6 Phase Galvanized Corner Pipe Connector
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
DYJ28-A01 Outer Straight Lean Pipe Joint Connector Aluminium Alloy
| Product Name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector For Connecting Ground
| Model Number: | HJ-17 |
|---|---|
| Technics: | Casting |
| Shape: | Equal |

