All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminum alloy pipe rack system ] match 310 Products.
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Galvanized Heavy Duty Roller Track , Small Roller Track For Gravity Flow Rack
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Colorful Lean Pipe Roller Track Hardware 4 Meters Length Cold Pressing / Rolling
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Sliding Roller Track Hardware 4135 / 3022 Size Extension Type ISO9001 Certification
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Galvanized Sheet Metal Connectors , Anti - Rust Sliding Track Hardware
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Stainless Steel cold rolled steel tube Industrial Equipment Materials For ESD Workbench
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
40*33 Aluminium Alloy Flow Rail PP Plastic Roller Track Durable For Industry
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Precision Skate Wheel Conveyor Rails For Warehouse FIFO Sliding Rack
| Roller Track: | For Sliding Track Roller System |
|---|---|
| Material: | Metal Track And PU Roller |
| Size: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
High Quality Aluminium Joint Connector for 28mm lean pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Anti Static Lean Tube Round Shape 1000kg Load Capacity For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

