All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ adjustable aluminum lean pipe ] match 55 Products.
DY28-04A Industrial Adjustable Aluminum Lean Pipe Hardware Different Types Pipe Fittings
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-14 Days |
| Color: | Silvery White |
DYE28-30 Height Adjuster For OD28mm Aluminum Lean Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
High Quality Adjustable Plastic Lean Pipe Leveling Feet for Rack System Fasteners Factory Price Steel Material
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Industrialization T Type Aluminum Alloy Lean Pipe
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DYJ19-A07 Adjustable OD19mm Lean Tube Joint 180 Degree Flexible Connector for Workbench Assembly System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Assembly Coated Lean Pipe Aluminium Profile Workbench For Workshop
| Product Name: | Aluminium Profile Work Table And Equipment |
|---|---|
| Function: | Test And Assembly Table |
| Material: | Aluminium Profile |
ISO9001 1.7mm GB Standard Aluminum Alloy Pipe For Roller Systerm
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
DY11 Industrial OD 28mm Cylindrical Profile Aluminium Lean pipe /Tube for Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Thickness: | 1.7mm |
Anti Static Lean Tube Round Shape 1000kg Load Capacity For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |

