All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ abs lean tube pipe ] match 138 Products.
ESD Black Anti Static Tubing , Plastic Coated Pipe Upright Frame Structure
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Industrial PE Coated Lean Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness ISO9001
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Anodized Sandblasted Inclined Aluminum Alloy Pipe 530g - 1200g Weight Easy Design
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Blue PE Coated Cold Rolled Steel Pipe Standard Length 4000mm For Pipe System
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
PE/ABS Coated Lean Pipe Metal Tube With Connector For Factory Workbench
| Material: | Steel |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
DY-4433 Aluminum Alloy Roller Track With Wheel / Qualified Sheet Metal Roller Track
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Capacity: | 500-5000kg/layer |
| Material: | PE,ABS |
Aluminium Turn Over Hand Pull Cart Steel Platform For Warehouse
| Construction: | Aluminium Profile |
|---|---|
| Application: | Tote Cart And Turn Over Trolley |
| Hand Pushed: | In Workshop For Tool Parts |
Industrial Flow Rail Alloy Roller Track Hardware For Storage Shelf Transportation
| Roller Color: | White |
|---|---|
| Name: | Roller Track |
| Metal Of Frame: | Steel |

