All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 7mm lean pipe joint ] match 20 Products.
Anodizing Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminum Frame
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
1.7mm Thickness 4000mm Length Anodizing Aluminium Round Pipe
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Surface Treatment: | Anodizing |
ADC12 Joint Straight Lean Tube Connector OD 28mm Thickness 1.7mm
| Type: | Straight Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
ISO9001 1.7mm GB Standard Aluminum Alloy Pipe For Roller Systerm
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Aluminium Alloy Acd 12 Lean Tube Connector Piece Sandblasting Surface Finish
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
OD28mm Lean Aluminum Pipe Connector Parallel Holder Sand Blasting
| Type: | Parallel Holder |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Lightweight Lean Tube Connector Sand Blasting Surface For Warehouse Production
| Type: | General Connector Doubel |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Precision Oxidation Blasting Aluminum Pipe Connector Piece
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
310 304 Stainless Steel Welded Seamless Lean Tube 28mm Diameter Round Section
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
28mm Precision Oxidation Blasting Aluminium Tube Fittings
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

