All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean tube pipe ] match 419 Products.
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Large Loading Capacity For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Rust - Proof Pvc Pipe Base Stand Black Color For Lean Management Table
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Wear - Resisting Metal Pipe Base Color Bright For Lean Pipe Warehouse Shelves
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Structural ESD Tube Stable Structure , Wear - Resisting Cold Rolled Steel Tube
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Round Hot Melt Coated Lean Pipe Cold Rolled 28mm For Workshop Assembly
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
Premium 28mm Swivel Feet for Lean Pipes with Anti-Slip Rubber Pad for Industrial Applications
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Q195 Galvanized Steel ABS Coated Lean Pipe Colorful For Pipe System
| Material: | Q195 Galvanized Steel |
|---|---|
| Surface: | ABS Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Aluminium Joint Parallel Connector for Aluminium Lean Pipe Od 28mm
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
DYJ28-B07 Aluminum Tubing Connector Lean Pipe Joint Fastener Kit 45 Degree Double Tube Built-in Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Double Tube Movable Rotating Zinc Plated Aluminum Connector Lean Pipe Hinge Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

