All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28 mm lean pipe ] match 72 Products.
Beige Colorful Lean Pipe 28mm PE Coated Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
HJ-9 Powder Coated 28mm Lean Pipe Connector For Industrial Carts
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Connection: | Welding |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 300g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
HJ-18 Carbon Steel Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint for 28 mm Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Factory Supply 28 mm Diameters Lean Tube For Logistic Racking System
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
High Quality 28 mm Diameters Lean Tube For Logistic Racking System
| Material: | Steel |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Modular pipe system OD 28mm PE Coated OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 Mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 Mm |
Cold Rolled Round Plastic Coated Pipe Lean Pipe 27.8 - 28 Mm Outer Diameter
| Certification: | CE |
|---|---|
| Thickness: | 0.8 - 2.0 Mm |
| Section Shape: | Round |

